POMŮŽEME VÁM S FINANCOVÁNÍM VAŠÍ NEMOVITOSTI

Věděli jste, že pořízení budoucí nemovitosti nemusí být nutně na úvěr či hypotéku?

Financování - hypotéka

Existují i jiné, příjemnější a účinnější cesty, jak financovat vaši nemovitost!

Začněte myslet investičně, nikoli úvěrově.

Investování přináší spoustu možností a otevírá Vám dveře k životu bez půjček, úvěrů a hypoték, které Vás mohou zatěžovat značnou část Vašeho mladého života a brzdit tak realizaci Vašich snů. 

Není přeci jen pořízení nemovitost z vlastních prostředků příjemnější, svobodnější a mít případně jen částečnou hypotéku a nebo se zbavit hypotéky o několik let dříve, příjemnou představou?

Tak si jen nepředstavujme a pusťme se do realizace!

UŠETŘETE S NÁMI
STATISÍCE

Nejen že pomáháme se samotnou výstavbou Vašeho domu, ale také našim klientům poradíme, jak na něj získat prostředky.

Ideální varianta financování bydlení je většinou vlastními prostředky, ovšem málokdo jich v dnešní době má na samotnou výstavbu dostatek.

Rádi vám s volbou vhodného financování pomůžeme, porovnáváme nabídky na trhu a vybereme společně pro vás tu „nej“ možnost financování nemovitosti dle vašich požadavků a potřeb.

Když už hypotéka…

Pomůžeme vám vybrat pro vás nejvýhodnější hypotéku a ukážeme vám, jak hypotéku nastavit, aby jste spláceli méně nebo hypotéku splatili dříve.

 
A jak s hypotékou pracovat?
V případě hypotéky je potřeba mít naspořeno alespoň 20% z ceny nemovitosti. Pokud tolik naspořeno nemáte, nevadí. Známe možnosti, jak i tak hypotéku můžete získat a rádi vám je ukážeme.


Nevyšla Vám v bance hypotéka?
Známe i jiné možnosti jak na financování Vaši vysněné nemovitosti.

Hypotéka bez prokazování příjmů

Nedílnou součástí získání hypotéky je prokazování příjmů. Někteří lidé však tento údaj nechtějí nebo nemohou zveřejnit. V takovém případě je zde možnost vzít druh hypotéky, která je založena na poskytování úvěru bez zdlouhavé administrativy a sdělování citlivých dat či příjmů.

Tato výhoda je vykoupena o něco vyšším úrokem než u běžné hypotéky. Nebudete tedy muset prokázat svůj příjem, ale z hlediska RPSN (roční procentní sazby nákladů), úroků a celkového přeplacení bude dražší.

HYPOTÉKU LZE VYUŽÍT NA

SPOTŘEBITELSKÝ ÚVĚR

Spotřebitelské úvěry se hodí spíše k rekonstrukci a na drobné stavební práce. Patří totiž vzhledem k vysokému úroku k té nejméně vhodné variantě financování.

Navíc se spotřebitelské úvěry sjednávají ve srovnání s hypotékou na krátkou dobu a splátka je tak vysoká. Na druhou stranu žadatel nemusí zastavovat nemovitost.

Spotřebitelské úvěry se hodí spíše k rekonstrukci a na drobné stavební práce. Patří totiž vzhledem k vysokému úroku k té nejméně vhodné variantě financování.

Navíc se spotřebitelské úvěry sjednávají ve srovnání s hypotékou na krátkou dobu a splátka je tak vysoká. Na druhou stranu žadatel nemusí zastavovat nemovitost.

ÚVĚR ZE STAVEBNÍHO SPOŘENÍ

Další možnost, jak financovat bydlení, je prostřednictvím stavební spořitelny. Ty mnohdy nabízejí velmi atraktivní úrokovou sazbu, avšak často nenabídnou požadovanou částku, kterou na nemovitost potřebujete.


Nezoufejte, dokážeme vám pomoci i bez stavebního spoření.

Pokud Vám nevyšla Hypotéka v bance či úvěr, neztrácejte naději jsou i jiné možnosti financování…

Hypotéku nebo úvěr ze stavebního spoření či jak na jiné možnosti? Jste-li na začátku a hledáte, jak výhodně financovat bydlení, nebo už úvěr máte a chystáte se refinancovat, ozvěte se, rádi vám poradíme.

Ozvěte se

Ať už se chcete zeptat na to, zda zvládneme vyřešit vaši stavbu nebo rekonstrukci nebo se potřebujete jen poradit o vaší stavbě či jejím financování, napište nám.

Svým dotazem se k ničemu nezavazujete, přesto se vám budeme věnovat s pečlivostí nám vlastní.

Veronika & Marek