Projekty

Kromě stavební činnosti a řešení financování stavby se také věnuje projekční, inženýrské a konzultační činnosti v oblasti pozemních staveb a rekonstrukcí. Pomůžeme vám v přípravném procesu zpracování návrhu, poradíme s výběrem vhodného pozemku pro stavbu a ideální umístění stavby.

Dále také projektujeme a vytváříme kompletní stavební dokumentace, pomůžeme vám s výběry stavebních materiálů a jsme schopni zaštítit i následnou kontrolu na stavbě, aby vše hladce probíhalo a výsledek byl podle vašich představ. Vyřízení stavebního povolení a potřebných vyjádření pro naše zákazníky je samozřejmostí.

Služby pro přípravu projektu

Od typového projektu po vlastní návrh jsme schopni posoudit možnosti technického zpracování a estetiky s důrazem na individuální přístup ke každému klientovi. Z technického hlediska posoudíme stav objektu před rekonstrukcí a poradíme Vám, na co si dát případně pozor.

SLUŽBY PRO PROJEKTOVOU DOKUMENTACI

V rámci naší služby pro vás připravíme návrh dle Vámi předloženého záměru, zpracujeme studie, pohledy, či dokonce vytvoříme vizualizace. Dále nabízíme zpracování kompletní projektové dokumentace pro územní řízení, stavební řízení a provádění stavby a to s patřičnou detailností a ohledem na aktuální stavební směry a normy. Na závěr vás také zastoupíme ve stavebním řízení a kompletním vyřídíme za vás veškeré žádosti na potřebných úřadech.

Ozvěte se

Ať už se chcete zeptat na to, zda zvládneme vyřešit vaši stavbu nebo rekonstrukci nebo se potřebujete jen poradit o vaší stavbě či jejím financování, napište nám.

Svým dotazem se k ničemu nezavazujete, přesto se vám budeme věnovat s pečlivostí nám vlastní.

Veronika & Marek